Quareia

Zaawansowany trening magiczny prowadzony z uczciwością & autentycznością, dostępny dla każdego, bez względu na dochód, rasę czy gender.

PROCUL ESTE PROFANI

Drodzy Czytelnicy!

Z radością prezentujemy Wam tłumaczenie pierwszej lekcji pierwszego modułu kursu magicznego Quareia autorstwa Josephine McCarthy. Tłumaczenie powstało za porozumieniem z autorką. Stopniowo będziemy publikować tłumaczenia kolejnych lekcji, prosimy jednak o w cierpliwość, ponieważ jest to praca wykonywana całkowicie pro bono i przykładamy do niej pełną staranność. Jednocześnie zachęcamy do spożytkowania czasu na dogłębne zapoznanie się z każdą lekcją. Każda będzie kamieniem węgielnym w budowaniu autentycznych zdolności magicznych i mistycznych.

Publikacja ta jest ukłonem w stronę tych czytelników, którzy chcieliby zapoznać się z treścią kursu i wcielić go w swoją praktykę, ale z jakiegoś powodu bariera językowa stanowi dla nich przeszkodę. Ponieważ Quareia reprezentuje poziom dydaktyczny, jaki życzylibyśmy sobie widzieć raczej jako normę niż zachwycający wyjątek, pragniemy przybliżyć jej treść każdemu chętnemu studentowi Zachodniej Tradycji Misteryjnej (Magii).
Oddajemy niniejszy tekst w Wasze ręce z nadzieją, że przyniesie Wam pożytek.

— Triss Velvel

Ważne informacje wstępne

  • Cały kurs jest dostępny całkowicie za darmo w języku angielskim na stronie quareia.com.
  • Tutaj przeczytacie skrócone, anglojęzyczne wprowadzenie do kursu Quareia.
  • Tutaj znajduje się rozszerzone, 70-stronicowe wprowadzenie dla poziomu Ucznia (Apprentice):
  • Kurs Quareia może być prowadzony bez żadnej wspólnoty lub nauczyciela. Tutaj przeczytacie o tym, jak pracować z kursem w samotności, posiłkując się jedynie materiałami stworzonymi przez Josephine McCarthy.

PROCUL ESTE PROFANI

Kurs Quareia jest całkowicie darmowy i dostępny dla każdego potrzebującego. Jakiekolwiek komercyjne przetwarzanie tego kursu dla własnych celów grozi poważnymi konsekwencjami.

Tych, którzy zapoznali się już z bogactwem nauk Josephine McCarthy zachęcamy także do dobrowolnego wsparcia finansowego, na które możecie zdecydować się Tutaj (przewiń na dół strony).